04, Чер, 2020
Проекти

Проекти

Успішний випускник ЖВПТУ

Вітаємо вас, здобувачі освіти, випускники, соціальні партнери та всі охочі!

Центр професійної кар’єри ДНЗ «ЖВПТУ» запрошує вас до співпраці у наших проєктах для проведення майстер-класів, організації екскурсій на підприємства, професійних та волонтерських заходів, презентацій своїх компаній і вакансій, проведення пробних співбесід тощо з учасниками проєктів Центру.

Проєкти Центру професійної кар’єри ДНЗ «ЖВПТУ»

  • «Успішні випускники і педагоги ЖВПТУ» – успішні випускники та педагоги училища, що знайшли своє професійне визнання в училищі, поза училищем та реалізували кар’єрні мрії в рідному селі, місті, області, рідному краї та за кордоном. Проєкт реалізується спільно з методичними комісіями професійного напрямку училища.
  • «Професійний орієнтир» – майстер-класи, професійні зустрічі, курси тренінгів, презентації від успішних випускників, фахівців-практиків професійної робітничої галузі та модераторів, менторів, бізнес-тренерів, підприємців, бізнесменів, інноваторів, активних та креативних молодих людей, що знайшли своє професійне визнання та реалізували кар’єрні мрії в рідному краї, з метою професійного та особистісного розвитку здобувачів освіти, які навчаються у нашому училищі.Проєкт реалізується спільно з методичними комісіями професійного напрямку училища.
  • «Кар’єр-DAY» («День відкритих дверей») – ярмарок інформування абітурієнтів, здобувачів освіти та їх батьків про професії, про професійну підготовку, про можливості працевлаштування і професійного зросту; екскурсії училищем та навчальними, професійними майстернями; участь батьківської громадськості у професійних заходах училища; консультації з батьківською громадськістю з питань підвищення інтересу до обраної професії  їх дітей; дні-зустрічі поколінь «Професія моїх батьків та рідні»; виступи агітбригади та соціально-інтерактивного театру училища. Проєкт реалізується спільно з методичними комісіями професійного напрямку училища.
  • «Центр кар’єри ЖВПТУ – орієнтир на лідерство» – кейс лідерських та мотиваційних тренінгів, практикумів і ін.. для здобувачів освіти разом з Президентом самоврядування училища. Проєкт реалізується в рамках самоврядування здобувачів освіти училища та роботи «Школи лідерів».
  • «Кар’єр-StartUp: волонтерство як початок професійного успіху» – навчання та популяризація волонтерства та інформування про його можливості для молоді в Україні і за кордоном; волонтерська діяльність здобувачів освіти училища у військовому шпиталі та спільно з громадськими і міжнародними організаціями. Проєкт реалізується в рамках Центру «Волонтер» самоврядування здобувачів освіти училища та роботи «Школи лідерів».
  • «Я хочу працювати! Візьміть мене на роботу!» кейс майстер-класів, практикумів, зустрічей для здобувачів освіти училища від менторів Центру кар’єри щодо успішного працевлаштування за тематикою «Усе про кар’єру» (про пошук роботи, мотиваційний лист та резюме, співбесіду, працевлаштування, кар’єрний ріст, власну справу, власні проєкти, молодіжні підприємницькі ініціативи, просування бізнес-ідей та підготовку бізнес-планів, бізнес-проєктів, здобуття грантів; організація екскурсій для здобувачів освіти на базові підприємства міста тощо).

Ми – натхненна, сучасна, активна, креативна і творча команда професіоналів!

І наші новенькі проєкти ще попереду!..

Долучайтеся на нашої команди професіоналів!

Якщо ви зацікавлені у співпраці, напишіть нам, щоб ми могли з вами зв’язатися найближчим часом!