Найкраща професія – зварник

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. І від того, наскільки вірно буде обраний життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві займатиме ця людина.
11 лютого 2021 року в Державному навчальному закладі «Житомирське вище професійне технологічне училище» успішно відбулась державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти, які навчались за професією «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» на базі повної загальної середньої освіти.
Учні групи ЗП-19 пройшли курс теоретичного та практичного навчання, закріпили отримані професійні уміння під час проходження виробничої практики на підприємствах міста, склали практичні іспити та теоретичну частину ДКА.
Члени Державної кваліфікаційна комісії відмітили добрий рівень підготовки здобувачів освіти, а голова ДКА, директор Житомирського підприємства ТОВ «НТК Степ» Анатолій Олексійович Копанєв, запропонував окремим учням подальше працевлаштування на його підприємстві.
Сьогодні виробництву потрібні конкурентоспроможні фахівці, здатні адаптуватися до швидких суспільних та економічних змін технологічних процесів, вміти обслуговувати складну техніку, машини, устаткування. Для цього потрібно набувати нових знань, багато і наполегливо працювати, щоб оволодіти професійною майстерністю, творчо, з любов’ю ставитись до обраної справи.
Кожен з молодих людей, які здобули професію зварника, мають свої думки, погляди, мрії. Ось і наші хлопці ставлять перед собою тверду мету. Випускник училища Нестерчук Ігор зазначає: «У наш складний час потрібно відчувати себе впевнено, на плаву. А професія зварника надає таку змогу і тому я її обрав. В нашому навчальному закладі викладачі та майстри виробничого навчання – справжні професіонали своєї справи. Я дуже вдячний їм за те, що навчили мене не лише професії, але й відчути себе впевненим, справжнім чоловіком, володарем металу. А ще училище заклало для мене той фундамент, завдяки якому я далі будуватиму своє життя, так як планую продовжити навчання у вищому навчальному закладі».
«Я обрав професію зварника, тому що вважаю, що це – найкреативніша і найцікавіша робота в наш час, – говорить випускник ДНЗ «ЖВПТУ» Цирибко Юрій. – Зварник – професія, що є затребуваною на ринку праці як в Україні, так і за її межами. Я проходив виробничу та переддипломну практику на Житомирському підприємстві ТОВ «Партнер –ВС», виконував зварювальні роботи з використанням напівавтомата в захисному газі, та плазмове різання металу на верстаті з числовим програмним управлінням. Мені дуже сподобалось працювати на сучасному обладнанні. Тому, коли мені запропонували залишитись на підприємстві для подальшого працевлаштування, я, не вагаючись, погодився».

На свято до випускників завітав заступник директора Житомирського підприємства ТОВ «ВІПЛАСТ» Ходзінський Дмитро Богданович. Він привітав хлопців з успішним закінченням навчання, побажав стати кращими в професії, поставивши перед собою мету – впевнено йти вперед, ставати фахівцями своєї справи. А ще Дмитро Богданович прийшов з подарунками – зварювальними масками, які отримали учні, що проходили виробничу практику на підприємстві, відмітив хорошу підготовку з професії та запропонував їм стати частиною дружнього, професійного колективу ТОВ «ВІПЛАСТ».

З успішним складанням ДКА та випуском здобувачів освіти привітали директор, адміністрація та весь викладацький колектив ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище».
А ще сьогодні звертаємось до тих, хто стоїть перед вибором професії, пропонуємо вам відкрити ще одну незнану, утаємничену сторінку, але повірте, що дуже цікаву і потрібну для вас. Тож запрошуємо вас в світ зварювання.
Здобути професію зварника можна в найкращому професійно-технічному навчальному закладі Житомирської області – ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище».
З метою успішної підготовки кваліфікованих робітників ДНЗ «ЖВПТУ» співпрацює з соціальними партнерами, підприємствами різних форм власності. ПАТ «ЖЗОК», ВАТ «ЖЗМК», ТОВ «ЮкаІнвест»,, ІП «Євроголд Індестріз ЛТД», ТОВ «Партнер-ВС», ПІІ ТОВ «Даніко», ТОВ «Шалений молот» та ще багато підприємств в Житомирі та області, де учні проходять виробничу практику і, після закінчення училища, залишаються там працювати.
Професія «Зварник» – престижна і має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і в приватному секторі.
Молодим фахівцям, що тільки що закінчили училище, роботу довго шукати не доведеться – вона знаходить їх сама.
Тож ласкаво просимо до нашої великої, дружньої, професійної учнівської родини!

Без категорії