Профком учнів

Історія профспілкової організації ДНЗ «ЖВПТУ» починається з 80-х років. У ті часи учнівська профспілкова організація входила до складу профкому працівників.

Та все це вже історія. Час летить швидко. І от уже з 2010 року профспілкова організація учнів стала самостійною. І що кануло було в лету рух учнівських профкомів, знову впевнено й стрімко ввірвалося в наше життя. І наступив наш час в історії профспілки. Так народився учнівський профком у нашому училищі.

Його діяльність завжди є різноманітною та спрямованою на зростання соціальної активності, ініціативи і відповідальності учнівської молоді, гармонійний розвиток особистості, засвоєння навичок організатора, керівника, спеціаліста.

Учнівська профспілкова організація ДНЗ «ЖВПТУ» – кузня справжніх лідерів: в різні роки учнівський профком очолювали Мельниченко Л.В.(нині успішний заступник директора з НВихР, координатор учнівського самоврядування), Онишко Г.В. (зараз передовий майстер виробничого навчання), тепер очолює Пліс С.В. (практичний психолог, координатор учнівського самоврядування, головний редактор ЗМІ училища).

Основною метою діяльності профспілкового комітету нашого училища є захист прав і інтересів учнів, організація їхнього дозвілля.

99% учнів є членами профспілкової організації. Структура профспілкової організації учнів є змішаною, тому що на базі профкому діє учнівське самоврядування училища, яку очолює активний член профспілкового комітету учнів.

Як і раніше, профспілка учнів забезпечує учнів матеріальною допомогою. Разом з адміністрацією училища, профком забезпечує культурний відпочинок учнів за допомогою організацій різноманітних поїздок та екскурсій. Постійно активом учнівської профспілки та самоврядування проводяться різноманітні акції та заходи до свят і волонтерської діяльності, що на часі є надважливим. Також профком учнів не залишає без уваги гордість нашого училища – спортсменів, олімпіадців та учасників художньої самодіяльності.

Однак профком учнів не обмежується наданням соціальної допомоги. Профком учнів став молодіжною організацією, у якій кожний учень може реалізувати себе.

Вдається нам проявлятися і з творчої сторони, тому що у нас дотепні, живі хлопці та й просто гарні дівчата, які роблять фурор. А спогади завжди радують й зігрівають нас. Все це згуртовує нас і одночасно об’єднує усіх навколо. А сміх, жарти, веселий настрій створюють піднятий командний дух.

Тож приєднуйтеся до нашої команди!..