Всесвітня акція «16 днів проти насилля»

Всесвітня акція активізму «16 днів проти насилля» у ДНЗ «Житомирське ВПТУ»

Щорічно в Україні у листопаді-грудні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується Всесвітньою спільнотою.
Ось і у нашому училищі дана акція стартувала 25 листопада і була дещо ширшого формату, ніж 16 днів, і завершилася 21 грудня виконанням важливої місії – доброчинною акцією волонтерів училища у Військовому шпиталі міста для Героїв ООС (АТО).
Координаторами акції була психологічна служба училища: практичний психолог Світлана Вікторівна Пліс та соціальний педагог Світлана Володимирівна Поліщук.
Основним завданнями акції є:
– проведення інформаційної діяльності з учасниками освітнього процесу з метою підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї та в училищі, недопущення жорсткого поводження і гендерного насильства, формування свідомості учасників щодо нетерпимого ставлення до насильств та булінгу, протидії торгівлі людьми і дітьми та забезпечення рівних прав людини.
АКЦІЯ ПІДКРЕСЛЮЄ, ЩО БУДЬ-ЯКІ ПРОЯВИ НАСИЛЬСТВА ТА БУЛІНГУ НАД ЛЮДИНОЮ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЇЇ СТАТІ ТА ВІКУ, Є ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ЛЮДИНИ.

Дуже сподіваємося, що головне завдання цієї акції буде вміло реалізовуватись:

РОЗПІЗНАВАТИ насильство,

НЕ ДОПУСКАТИ насильства,

ВМІТИ ЗАХИСТИТИСЬ від насильства!

Дякуємо усім, хто долучився до проведення акції, заходів, годин спілкування, відеолекторіїв, виставок-закликів та конкурсів малюнків, ділових ігор, зокрема, вихователям двох гуртожитків, бібліотекарю Шиманській К.М., класним керівникам, майстрам в/н,

а також соціальному педагогу Поліщук С.В. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Мельниченко Л.В. за організації зустрічей представниками різних організацій та установ, зокрема, ЖЦСССДМ, кіберполіції, ювенальної превенції, юстиції, вторинної правової допомоги, військового шпиталю для проведення відповідних заходів та рекламних кампаній для здобувачів освіти училища.

Без категорії