Загальноучилищна газета

Не кожен навчальний заклад може сказати, що має власне молодіжне видання. А у нас воно є і назва його дивовижна – загальноучилищна газета «Простір ЖВПТУ».

Пізнавально-розважальна газета заснована у День преси лідерами учнівського самоврядування і видається з травня 2009 року за сприяння адміністрації  училища та профкому учнів.

Газету «Простір ЖВПТУ» творить якісноновий колектив: редакційна колегія:

Головний редактор (розробка, дизайн) — Пліс С.В., практичний психолог, голова профкому учнів, координатор учнівського самоврядування.

Координатор — Мельниченко Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Радники: зав.бібліотеки Музичук Л.О., художник Виноградова Т.Л.

Технічні редактори —  члени прес-медіа-центру.

Творча журналістська група: члени учнівського самоврядування, члени учнівського профкому, працівники училища.

Саме вони висвітлюють життя нашого училища та молодіжного учнівського середовища, піднімають проблемні питання про покращення умов навчання, інформують учнівську молодь та працівників про події, нагадують читачам про знаменні дати та події.

 

«Простір ЖВПТУ» сьогодні – це уже онлайн-видання, це актуально, змістовно і корисно! Це співпраця і спосіб світосприйняття, що тримають курс на створення атмосфери успіху та дозволяють училищу жити і творити в режимі самоврядування.

А що завтра?!.

Ми будемо динамічно змінюватися, але незмінним залишається наше прагнення популяризувати училищну сучасність, а також бажання завжди дивитися на цей цікавий світ свіжим поглядом…

Ми будемо намагатися розвиватися й покращувати роботу, розширювати сферу наших інтересів у руслі співпраці з іншими учнівськими молодіжними газетами професійно-технічних навчальних закладів Житомира й області, завжди пам’ятаючи, що: «Простір ЖВПТУ» – це газета для нас!