Бібліотека

У кожної бібліотеки є власна історія. У нашої бібліотеки історія починалась з дня заснування училища і функціонує з 1978р. Та інакше й бути не могло, адже навчальний процес неможливий без бібліотеки.

Одне з провідних положень у навчально-виховному та навчально-виробничому процесах нашого навчального закладу займає саме бібліотека, яка є інформаційним, культурним й освітнім центром, де зібраний багатий фонд та існує широкий вибір навчальної, наукової й художньої літератури з усіх галузей знань, електронні носії інформації, і який максимально враховує вимоги освітніх програм. Загальний книжковий фонд бібліотеки становить 43574 тис. примірників науково-пізнавальної, художньої, методичної літератури. Книжковий фонд регулярно поповнюється новими виданнями, з якими читачі можуть ознайомитися на виставках, що постійно діють.

Сучасність представлена не тільки паперовими виданнями, а й електронними книгами. Бібліотека має доступ до світових та вітчизняних інформаційних ресурсів, зокрема через мережу Internet.

Гордість нашої бібліотеки – електроний вісник «Бібліопартнер», до якого мають доступ усі педагоги та учні училища.

Вся робота бібліотеки направлена на виховання в учнів інформаційної культури, прищеплення їм навичок користування книгою та бібліотекою, на виховання гармонійної, морально досконалої особистості, що усвідомлює свій громадський обов’язок, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку, пропагування і розкриття через зміст книги загальнолюдських цінностей.

Багато наших учнів є активними читачами бібліотеки та із задоволенням працюють з книгою в читальному залі, інтер’єр якого робить читання ще приємнішим. Адже, інтер’єр бібліотеки змінився. Став сучасним. Є необхідна бібліотечна техніка. Новостворений просторий читальний зал і затишна обстановка створюють умови для комфортної роботи з літературою.

Також на базі бібліотеки нашого училища діє Молодіжна інформаційно-консультативна рада (МІКРа), яка є однією з форм реалізації державної молодіжної політики, що сприяє оперативній, своєчасній, достовірній, максимально повній інформації про процеси, що відбувається в молодіжному середовищі та забезпечує умови доступу до неї.

Використовуючи традиційні засоби та форми бібліотечної роботи та поєднуючи з інноваційними технологіями, бібліотека досягає значних результатів у задоволенні інформаційних потреб користувача. Це і різноманітні проекти, і сучасні бібліотечні уроки, книжкові виставки та інсталяції, зустрічі з «живими» книгами і вечорами кіно тощо.

Запрошуємо до нашої бібліотеки всіх, хто прагне нових знань, нових книг та інформації, нових вражень і здивувань, стати активними відвідувачами та читачами!..

Зустріч з автором книги « Моє Забріддя: сторінки життя», директором П.М. Градовським  з читачами Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва.

Поетичний зорепад «Хай світле поетичне слово до нас приходить всіх  від Бога!» від здобувачів освіти, поетів – початківців ДНЗ «ЖВПТУ»

У рамках проекту  « Пам’ять» урок мужності «Вже скільки років проминуло, а біль у серці б’є і б’є…”  до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав з учасником бойових дій підполковником Себало І.А.

Бібліотечний урок « Земля загублених надій» ( до дня Чорнобильської трагедії)