Школа лідерств

28 березня 2018 року у Державному навчальному закладі «Житомирське вище професійне технологічне училище» відбулася «Школа лідерства» учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Житомирської області, де Президент учнівського самоврядування училища Оксана Жабрець успішно представила роботу учнівської ради та своєї команди лідерів на чолі з координаторами – заступником директора з навчально-виховної роботи Мельниченко Л.В. та психологічної служби: практичного психолога Пліс С.В. і соціального педагога Поліщук С.В..
Президент учнівського самоврядування училища Оксана Жабровець дуже добре знає що таке учнівське самоврядування, бо ним активно займалася у школі, а також будучи за кордоном, побачила, як самоврядує тамтешня молодь, і саме тому має і втілює багато корисних, цікавих ідей у життя учнів технологічного училища, яке саме обрала для вступу ще навчаючись у ЗОШ.
Лідери ПТНЗ Житомирщини цього цікавого дня познайомилися між собою під час чай-тайму, далі лідерів привітали директор технологічного училища Градовський П.М. та методисту навчально-методичного кабінету, координатор учнівського самоврядування ПТНЗ області Муренко В.Л., після чого учнівська молодь активно взяла участь у майстер-класі Прокопчук Я.В., головного спеціаліста ЖССД «Майстер-клас: інтерактивні форми роботи «Лідерство: як організувати ефективну команду»»; у роботі п’яти центрів учнівського самоврядування технологічного училища за маршрутом квест-туру,- центру творчих справ у формі форум-театру «Безпечний небезпечний соціум», флешмобі центру здоров’я, – «Здоровим бути здорово», флешмобі центру знань і професійного становлення,- «Будь успішним! Ти – надія профтехосвіти!», переглянули віртуальну екскурсію центру волонтерства «Волонтерство – наше сьогодання», обговорили роботу у центрі інформації та громадських зв’язків, після чого вільно поспілкувалися між собою за фуршетом лідер-ланча, який організували учні училища з професії «кухар-бармен» на чолі з майстром виробничого навчання Свінціцька М.М.
Також за проектом заходів цього дня відбулася прес-конференція на тему: «Філософія лідерів – філософія переможців», яку вів лідер учнівського самоврядування та заступник Президента училища Захар Вергун, і де у студії «Відкритий мікрофон» лідери училищ мали змогу поділитися власними враженнями від квест-туру, були активними учасниками центру інформації та громадських зв’язків училища: виступали з доповідями, готували та задавали запитання щодо управлінської діяльності запрошеним лідерам-керівникам технологічного училища,- директору Градовському Петру Михайловичу, заступнику директора з НВихР Мельниченко Л.В. та методисту навчально-методичного кабінету ПТО області, координатору учнівського самоврядування ПТНЗ області Муренко В.Л..
Державний навчальний заклад «Житомирське вище професійне технологічне училище» дякує усім учасникам за співпрацю!
Ми постійно вдосконалюємось у всьому, от і цього разу «Школа лідерства» учнівської молоді ПТНЗ пройшла з новими ідеями.

Без категорії

Залишити відповідь